Mikołajki Resort Hotel & SPA Mikołajki Resort Hotel & SPA
Mikołajki Resort Hotel & SPA Mikołajki Resort Hotel & SPA

Na zewnątrz

Leśne trasy świetnie sprawdzają się także zimą. Jeśli zaś chcesz połączyć ruch na świeżym powietrzu z przysłowiowym białym szaleństwem – okolicę zwiedzić możesz także na nartach biegowych.

accent
attraction image
Nasz hotel usytuowany jest w malowniczej okolicy, która jest idealną przestrzenią do spacerów, biegów i nordic walking. Jeśli zaś największą radość przynoszą Ci wycieczki rowerowe – na miejscu mamy wypożyczalnię rowerów
attraction image
Rozgrywka z dzieciakami, potyczka z kolegą, a może regularny turniej? Wszystko jest do zrobienia.Mamy tutaj dwa boiska – rekreacyjne i do siatkówki, a także jeden kort tenisowy z nawierzchnią plastikową.
attraction image
Jeśli nad rowery i biegi przedkładasz korzystanie z uroków jezior, z pewnością ucieszy Cię dostępność kajaków i rowerów wodnych.
attraction image
Duża, piaszczysta plaża nad jeziorem dostępna jest tylko dla naszych gości – możesz więc relaksować się bez większych obaw o wolny leżak. Kuchenka to także jezioro bardzo lubiane przez lokalnych wędkarzy.
attraction image
Stolica żeglarzy i piosenki żeglarskiej. Warto tu zobaczyć kaplicę ewangelicką z 1910 r. oraz wieżę widokową, skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na jeziora Śniardwy, Mikołajskie, Tałty i Łuknajno.
attraction image
Rezerwat biosfery (UNESCO). Znajduje się tu największe skupisko łabędzia niemego w Polsce. (20 km)
attraction image
Stacja badawcza PAN oraz muzeum. Prowadzone są tu badania nad dziko żyjącymi tarpanami, jeleniami i bobrami. (17 km)
attraction image
Muzeum Tysiąclecia Plemienia Galindów zamieszkujących do XII w. obszar Wielkich Jezior Mazurskich. Do zobaczenia: skansen, bursztynowa komnata, rzeźby, stylizowane wnętrza. (27 km)
attraction image
Z bliskiej odległości można tu podziwiać m. in.: daniele, wilki, łosie, jelenie, bobry, rysie, różne odmiany dzikich ptaków zwierzęta typowe dla Mazur, które coraz rzadziej można zobaczyć w ich naturalnym środowisku. ...
attraction image
Przyjemny kurort na Mazurach, w którym corocznie odbywa się Piknik Country. Warto także odwiedzić „Mrongoville" - „miasteczko westernowe” z Dzikiego Zachodu. (23 km)
attraction image
Rozrywkę zapewnią Ci: sala cardio, piłkarzyki, stół do bilarda, stól do ping ponga, pokój gier, funfloor/interktywna podłoga, kulkolandi. A niezależnie od pogody, zapraszamy na SPA
attraction image
W naszym sąsiedztwie znajdują się dwa stoki narciarskie z wyciągami: Stok Mikołajki w odległości 8 km oraz stok na Górze Czterech Wiatrów w odległości 22 km od hotelu.