Mikołajki Resort Hotel & SPA Mikołajki Resort Hotel & SPA
Mikołajki Resort Hotel & SPA Mikołajki Resort Hotel & SPA
icon

W ramach podstawowego pakietu weselnego oferujemy nie tylko dostęp do sali, ale także bogate menu (zimne przekąski, dania gorące i desery) z napojami bezalkoholowymi, wino musujące na toast, a także bezpłatny nocleg dla Młodej Pary (ze specjalną niespodzianką znaszej strony). Wszyscy Twoi goście będą mogli spędzić u nas noc w preferencyjnych cenach (od 230 zł od osoby), a samochód każdego z nich na naszym parkingu stanie bezpłatnie. Za dodatkową opłatą możemy przygotować dla Ciebie specjalny tort weselny, wyjątkowe dekoracje z żywych kwiatów, oprawę muzyczną, wiejski stół, a nawet pokaz fajerwerków.

Jeśli marzy Ci się coś nieco innego – ślub może odbyć się w plenerze, na przykład na pomoście w zaciszu przepięknego jeziora. Jeśli zaś nie w smak Ci huczne imprezy – oferujemy również przygotowanie weselnego obiadu, bez części nocnej wydarzenia. Mamy także specjalną ofertę dla wszystkich, którzy dopiero planują swój wielki dzień – po zorganizowanej u nas imprezie zaręczynowej, wiele osób z radością wraca do nas na swoje właściwe wesele. Wesela organizujemy od października do marca

icon

Organizujemy regularnie imprezy z okazji chrzcin, urodzin, imienin czy wieczorów panieńskich czy kawalerskich, jednak zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje osobiste chwile do świętowania. Zdany egzamin, rocznica ślubu, narodziny dziecka, sukces zawodowy – każdy moment, który się dla Ciebie liczy, wart jest uczczenia w wyjątkowych warunkach.

Niezależnie od tego, w jaki sposób chcesz celebrować swoja szczególne okazje – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradzimy i wybierzemy optymalny dla Ciebie i Twoich gości sposób organizacji wydarzenia i zrobimy co w naszej mocy, by Wasz czas spędzony u nas pozostał na zawsze niezapomniany.